Antrokai šventė miesto gimtadienį

Antrokai šventė miesto gimtadienį

Rugsėjo 6 dieną 2b klasėje vyko teminės integracijos diena “Panevėžio gimtadienis”.

Per pirmąją pamoką vaikai žiūrėjo filmuką “Senamiesčio gatvės istorija”, kuris supažindino su Panevėžio pavadinimo atsiradimo legenda, Panevėžio istorija. Vėliau, rašydami dailyraštį, mokiniai pakartojo Panevėžio įkūrėjo vardą ir datą, kada Panevėžys buvo paminėtas pirmą kartą. Norėdami prisidėti prie Panevėžio bėgimo klubo kvietimo padovanoti miestui rekordą, antrokai Nepriklausomybės aikštėje sudalyvavo bėgime “Menas irgi bėga. Panevėžiui – 521 km”. Buvo labai smagu ne tik prisijungti prie bėgikų, bet dar ir iš renginio organizatoriaus Giedriaus gauti dovanų! Vėliau vaikai leidosi į klasės mokytojos vedamą ekskursiją po Panevėžio centrą.

Grįžę į mokyklą, savo žinias apie gimtąjį miestą antrokai įtvirtino kurdami plakatą “Panevėžys”.

2b klasės mokytoja Gražina