Ekskursija į Biržus

Rugsėjo 17 dieną 4c ir 4d klasių mokiniai keliavo į Biržus. Ketvirtokai aplankė Biržų pilyje esantį krašto muziejų. Dalyvavo STEAM edukaciniame užsiėmime “Susitikim prie žibalinės lempos”, kuriame patys iš bulvės, taukų ir dagties pasigamino senovinį šviestuvą. Užsiėmime “Tvirtovės arsenalas – kunigaikščių Radvilų pasididžiavimas” susipažino su Biržų pilies istorija, interaktyvia ekspozicija ir atliko praktines užduotis. Ypatingo mokinių dėmesio sulaukė eksponatas – didelė mortyra. Toliau keliaudami po Biržų apylinkes ketvirtokai grožėjosi Širvėnos ežeru. Įkopę į Kirkilų apžvalgos bokštą mokiniai skaičiavo smegduobėse susiformavusius Kirkilų draustinio ežerėlius.  Įdomu, ar grįžę iš kelionės mokiniai įveiks užduotis viktorinoje “Smalsūs vaikai”.
    Mokytojos Violeta ir Edita