Ekskursija į Salų dvarą

Ekskursija į Salų dvarą

Saulėtą spalio 8-osios rytą 3 b klasės mokiniai išvyko į Salų dvarą, kuris stovi Dviragio ežero apsuptyje. Kodėl šis dvaras pavadintas Salų dvaru? Pasirodo, Dviragis ežeras tuo metu turėjo dvi salas. Viena iš salų išnyko, o likusi sala savo žemės grožiu labai panaši į Lietuvą.

Dalyvavome edukacijoje – saldainių ,,Karvutė“ gamybos procese. Skaniai papietavę dvaro kavinėje, vaikštinėjome po dvarą ir klausėmės gidės pasakojimų. Grožėjomės dideliais dvaro kambariais su kolonomis, vienintele krosnimi visame dvare. Matėme vargonus su veidrodžiais, skrynias su įvairiausiais raštais. Labiausiai patiko Herbų kambarys su paslaptingomis istorijomis… Kadangi rudens oras leido pasidžiaugti vasariška šiluma, tai vaikštinėjome po parką ir grožėjomės gamta, ežeru. Parke pakalbinome jaunas alpakas. Grįžome su lauktuvėmis – šeimos nariams parvežėme paskanauti Salų dvaro ,,Karvutės“. Buvo įdomi ir informatyvi rudens išvyka.

Mokytojos Dalė ir Rasa

.