Kūrybinė diena 6c klasės mokiniams – ,,Komandos kodas pažink, suprask, kurk!“

Kūrybinė diena 6c klasės mokiniams – ,,Komandos kodas: pažink, suprask, kurk!“

Spalio 16 dieną mūsų mokyklos 6c klasės mokiniai dalyvavo ypatingoje kūrybinėje dienoje, kurią organizavome įgyvendinant Neigiamų socialinių veiksnių projektą „Aš esu ateitis 6“. Šią dieną pamokas pakeitė kitokie, neįprasti užsiėmimai Atvirame jaunimo centre, kur tikslas buvo geriau pažinti vieni kitus, ugdyti draugiškumą ir komandinio darbo įgūdžius.

Mokiniai dalyvavo įvairiuose komandiniuose žaidimuose, gamino maistą, žaidė stalo žaidimus, sportavo ir kūrė piešinius. Šios veiklos skatino mokinius geriau pažinti vieni kitus, stiprino tarpusavio ryšius ir mokė bendradarbiavimo.

Ši diena priminė, kaip svarbu ne tik akademiniai pasiekimai, bet ir gebėjimas veikti kartu, palaikyti vieni kitus ir draugauti. Tikime, kad tokios patirtys padės kurti draugišką ir palaikančią klasės bendruomenę.

Socialinė pedagogė Inga, klasės vadovė Indrė, psichologė Rasa.