Kūrybinės dienos penktokams: stipriname komandą ir pažįstame vieni kitus!

Kūrybinės dienos penktokams: stipriname komandą ir pažįstame vieni kitus!

Antrąją naujų mokslo metų savaitę 5 kl. mokiniai dalyvavo kūrybinėse dienose, kurias organizavo mokyklos socialinė pedagogė Inga ir psichologė Rasa. Dienos buvo skirta geresniam savęs ir kitų pažinimui, bendradarbiavimo įgūdžių ugdymui ir šiltiems tarpusavio santykiams stiprinti.

Mokiniai atliko įvairias kūrybines užduotis, kurios skatino atidžiau pažvelgti į savo emocijas, suprasti aplinkinius bei mokytis dirbti kartu. Užsiėmimų metu mokiniai dirbo porose ir grupėse, mokėsi bendrauti, išsakyti savo jausmus ir klausytis vieni kitų. Viena iš užduočių buvo ypatingai įdomi – mokiniai rašė vieni kitiems komplimentus, skatindami tarpusavio palaikymą ir draugiškumą.

Visų kūrybinių dienų metu (kiekvienai penktokų klasei buvo skirta viena diena) klasėse tvyrojo šiluma, atvirumas ir noras padėti vieni kitiems. Buvo akivaizdu, kad penktokų klasės yra stiprios komandos, kuriose kiekvienas mokinys turi savo vietą ir yra svarbus. Toks bendradarbiavimas ir emocinė išraiška padeda ne tik geriau pažinti save ir draugus, bet ir kurti klasės bendruomenės pagrindą, paremtą pasitikėjimu ir supratimu.

Džiaugiamės, kad mūsų mokykloje vyksta tokios prasmingos veiklos, kurios ugdo ne tik mokinių akademinius gebėjimus, bet ir svarbiausius socialinius bei emocinius įgūdžius!

Socialinė pedagogė I. Navickienė, psichologė R. Kuprytė