Lyg sparno mostų nešami – į naują pradžią!

Lyg sparno mostų nešami – į naują pradžią!

Mokslo ir žinių šventė – tai naujų vilčių ir lūkesčių kupina diena, kuri šiemet į Panevėžio „Vyturio” progimnaziją atkeliavo rugsėjo 2-ąją dieną. Įkvėpti vasaros įspūdžių iš naujo galime kurti, siekti ir tobulėti!

Šios svarbios rudens šventės proga visa darni „Vyturio“ progimnazijos bendruomenė susibūrė stadione pirmajam šventiniam susitikimui. Vieniems ši diena yra naujo pažinimo kelio pradžia, kitiems – pusiaukelė ar jaudinanti įžanga į naujuosius iššūkius ir tikslus.

Skardaus varpelio skambesio lydimi, pirmą kartą, nedrąsiai, savo pirmųjų mokytojų link žengė patys mažiausi progimnazijos „vyturėliai“ – pirmokai. Spalvingoje įvairiažiedžių gėlių jūroje skendinčiame stadione išsirikiavo visų klasių mokiniai, jų mokytojai bei tėveliai (globėjai). Ilgai lauktoji Mokslo ir žinių šventė prasidėjo! Skambėjo moksleivių atliekamos dainos, džiugino smagūs tautiniai šokiai.

Nuskambėjus Lietuvos himnui, sveikinimo žodį tarė Panevėžio „Vyturio“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja neformaliajam švietimui Vilanda ir metų mokytoja pripažinta psichologė Rasa. Jos iškilmingai perdavė Panevėžio miesto mero Ryčio Račkausko sveikinimą progimnazijai bei nuoširdžiai palinkėjo, kad mokykla visai bendruomenei taptų ne tik mokslo ir žinių versme, bet ir antraisiais namais, kuriuose visi esame vieningi, drąsūs ir pasiryžę vieni kitiems padėti.

Džiaugsmingai pasitinkame naują pradžią kartu!