Matuojamės mokytojo(-os) profesiją

Matuojamės mokytojo(-os) profesiją

Šiandien Mokytojų dienos proga 3c klasės mokiniai „pasimatavo“ mokytojo(-os) profesiją. Lietuvių kalbos pamoką vedė Gerda ir Vasarė. Mergaitės sukūrė viktoriną apie „Vyturio“ progimnaziją. Mokiniai, susiskirstę į komandas, galėjo pasitikrinti, kiek jie žino apie savo mokyklą. Paskui buvo atliekamos kūrybinės užduotys, kur kiekviena komanda turėjo suvaidinti mokyklinę situaciją, o likusieji spėliojo, kas tai galėtų būti. Pamokos pabaigoje kiekvienas mokinys kūrė sveikinimą mokytojai pagal duotą raktinį žodį. Iššūkis buvo tiems, kurie išsitraukė tokius raktinius žodžius, kaip „dangus“, „zuikis“. Gavosi labai linksmi palinkėjimai: „Dangus gražus, mokytoja graži“; „Linkiu jums surasti zuikį“ J.

Dorinio ugdymo pamoką vedė Lija ir Viltė. Mergaitės klasės draugams paruošė braukažodžius. Matematikos mokytojais tapo Simonas ir Joris. Berniukai aiškino temą „Sudėtis iki 1000“. Muzikos pamoką vedė Eivilė ir Mantas. Jie vaikams paruošė gamą su rankų ženklais, kartojosi mūsų dainą „Ruduo“ bei pasiūlė klasės draugams pasimokyti naują dainą „Pirmoji mokytoja“.

Mokiniai įvardino, kad diena jiems buvo įdomi ir paslaptinga (juk buvo įdomu sužinoti, kaip pamoką ves klasės draugai). Kai kas iš šios dienos „mokytojų“ prisipažino, kad pamokai ruošėsi net 7 valandas (!). Kiti sakė, kad jiems buvo nelengva vesti pamokas, ypač sunku buvo palaikyti mokinių drausmę pamokoje. Visi sutartinai kartojo, kad mokytojo profesija yra nelengva.

Pradinių klasių mokytoja Sandra Macijauskienė

#TŪM