Tradicijų laužyti nevalia…

Jau penktas rugsėjis, kai mokslo metus 5-okai pradėjo adaptacinėje stovykloje ,,Žengiu į penktą klasę“, kurios tikslas- pastebėti, kokias bendrąsias kompetencijas išsiugdė penktokai pradinėse klasėse. Pažinimas, kaip ir kasmet, prasidėjo žygiu į Berčiūnų ateitininkų stovyklą, kurioje penktokai, jų klasių vadovai ir būrys pedagogų dvi dienas aktyviai, kūrybiškai,  sportiškai veikė, kad kiekvienas mokinys būtų pastebėtas, turėtų galimybę geriau pažinti save, savo bendraklasius, klasių vadovus, pademonstruotų savo stiprybes, atpažintų, kur dar reikia nemažai pasidarbuoti.  Pirmąją stovyklos dieną, po visų veiklų, kiekvieno mokinio užsipildytas refleksijos lapas- medžiaga pirmojoje klasės valandėlėje rašomam laiškui SAU, kuriame kiekvienas penktokas papasakos sau apie save. Analizuodami mokinių refleksijų lapus, parašytus laiškus, klasių vadovai, pavaduotojos ugdymui  geriau pažins šių metų penktokus, gyvenimą klasėje, ugdymą organizuos taip, kad dar labiau būtų stiprinamos kiekvieno mokinio turimos stipriosios savybės, būtų padirbėta prie to, kas  sekasi sunkiau. Visi progimnazijoje puikiai žinome, kad kartu galime pasiekti labai daug, tik reikia pasitikėti, tikėti, kalbėtis ir veikti.

Stovyklos organizatoriai